| Brand | Generic |
|---|---|
| Cooling Method | Air |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Material | Silicone, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Manufacturer | Generic |
| Number of Items | 1 |
| Model | CHBD4Z4S6HNEE |
| Model Name | CHBD4Z4S6HNEE |
| Product Dimensions | 15 x 5 x 10 cm |
| Item model number | CHBD4Z4S6HNEE |
| Mounting Hardware | Case |
| Power Source | ac |

Accessories84 products
Chargers8 products
Earphone115 products- Ipad and Tablet Cases2 products
Keychain Case Cover84 products- Lamp1 product
- Mobile Cases287 products
- Mobile Cooling Fan2 products
- New Arrival5 products
Power Bank7 products
Refubished39 products- Smart Glasses3 products
Smart Watches22 products
Speakers8 products
Streaming Sticks2 products
Wifi Routers1 product
Showing 37–48 of 76 results
Desk Lamp for Kids | Cartoon Bunny Shaped with Night Light for Study Table, Bedroom, Study Room (Rabbit Night Light)
₹899.00
About this item
- Whimsical Design: This desk lamp features a charming bunny or rabbit shape that will delight children and add a playful touch to their study area.
- Dual Functionality: In addition to providing ample illumination for reading and studying, the lamp's butt lights up, serving as a soothing night light.
- Adjustable Gooseneck: The flexible gooseneck design allows you to direct the light exactly where it's needed for optimal task lighting.
- Energy-Efficient LED: The lamp uses long-lasting, energy-saving LED bulbs to minimise electricity consumption and reduce environmental impact.
- Compact Size: With its compact dimensions, this delightful lamp can easily fit on desks, nightstands, or shelves without occupying too much space.
| Finish Type | Polished |
|---|---|
| Bulb Base | Wedge |
| Product Dimensions | 4D x 6W x 30H Centimeters |
| Item Weight | 100 Grams |
| Lamp Type | Desk Lamp |
| Switch Type | Push Button |
| Style | Modern |
| Brand | MACVL5 |
| Colour | Rabbit Night Light |
| Special Feature | Portable, Flexible, Rechargeable |
| Material | Plastic |
| Shape | Rabbit |
| Included Components | Power Cable |
| Age Range (Description) | Kid |
| Mounting Type | Tabletop |
| Cartoon Character | Rabbit or Bunny |
| Wattage | 5 Watts |
| Manufacturer | MACVL5 INDIA |
| Part Number | Rabbit Lamp |
| Number of Items | 1 |
| Finish types | Polished |
| Special Features | Portable, Flexible, Rechargeable |
| Batteries Required | No |
Face Tracking Phone Holder Gimbal
AI Face Tracking Phone Holder, 360° Rotation Face Body Gesture Control Tripod Smart Shooting Camera Mount with Remote. No App Required Rechargeable Battery & 2 Led Color Changing Light Type C
【360° ROTATABLE PHONE HOLDER】 The Adjustable Base With Rotating Clamp And Holder Design Helps To Choose Horizontal Or Vertical Camera Mode At Multiple Angles.【FACE TRACKING & INTELLIGENT SHOOTING】This Face Tracking Phone Holder Adopts Ai Computing System That Can Automatically Recognize And Track Your Face Or Body, 360° Rotate Steadily With Your Movement.【BUILT-IN RECHARGEABLE BATTERY】This Tracking Stabilizer Equipped With A Rechargeable 2200 Mah Battery With Type C Charging Port. After Fully Charged, It Will Last Up To 6-8 Hrs.【VERSATILE USAGE AND GREAT GIFT】This Tripod Is Perfect For Video Conferences, Outdoor Livestreaming, Sports Recording, And Much More, From Students To Professionals.Product information
Technical Details
- Product Dimensions : 8 x 8 x 10 cm; 295 g
- Date First Available : 9 April 2024
- Country of Origin : China
- Item Weight : 295 g
- Item Dimensions LxWxH : 8 x 8 x 10 Centimeters
- Net Quantity : 1.00 Piece
Fire Tv Stick
Amazon Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (includes TV and app controls) | HD streaming device | Works with Smart TV and Non-Smart TV
Fire TV Stick simplifies streaming with power, volume, and mute buttons in a single remote. And with 50% more power than the previous generation, Fire TV Stick delivers quick app starts and fast streaming in Full HD.Description
- Latest generation of our best-selling Fire TV device - 50% more powerful than the 2nd generation for fast streaming in Full HD. Includes Alexa Voice Remote with power and volume buttons.
- Less clutter, more control - All-new Alexa Voice Remote (3rd Gen) lets you use your voice to search and launch shows across apps. All-new preset buttons get you to favorite apps quickly. Plus, control power and volume on your TV and soundbar with a single remote.
- Home theater audio with Dolby Atmos - Feel scenes come to life with immersive Dolby Atmos audio on select titles with compatible home audio systems.
- Tens of thousands of movies and shows from Prime Video, Netflix, Disney+ Hotstar, Zee5, SonyLIV, Sun NXT, ALT Balaji, Discovery Plus and many other Apps. Subscription fees may apply.
- What’s free - YouTube, YouTube Kids, MXPlayer, TVFPlay, YuppTV and many more.
- Enjoy Full HD Picture quality and Dolby Atmos Audio. Mirror content from phone & laptop to the TV. Pair with compatible Bluetooth headphones.
| Size | 3.4” x 1.2” x 0.5” (86 x 30 x 13 mm) |
| Weight | 1.1 oz (44.0 g) |
| Processor | Quad-core 1.7 GHz |
| Storage | 8 GB internal |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Voice support | Yes |
| Cloud storage | Free cloud storage for digital content purchased from Amazon |
| Ports | HDMI output, micro-USB for power only |
| Audio support | HDMI audio passthrough of Dolby-encoded audio |
| TV compatibility | TVs with HDMI capable of 1080p or 720p at 60/50 Hz. |
Fire Tv Stick “Lite”
Fire TV Stick Lite comes with all the essentials you need to get set up and start watching with ease. Jump between movies, live news, sports and must-see shows with quick app starts and fast streaming in Full HD.
Description
- Our most affordable Fire TV stick - Enjoy fast streaming in Full HD. Comes with all-new Alexa Voice Remote Lite (now with app control).
- Access to more than a million movies and TV show episodes from Prime Video, Netflix, Disney+ Hotstar, ZEE5, SonyLIV, Sun NXT, ALT Balaji, Discovery+ and many other apps. Subscription fees may apply.
- What’s free - YouTube, YouTube Kids, MXPlayer, TVFPlay, YuppTV and many more.
- Easily search, play, pause, rewind, or forward content with just your voice. Simply say "Alexa, find comedies".
- Watch movies, web series, news, sports & kids content on your TV. Comes with parental control. Subscription fees may apply.
- Easy to set up and stays hidden – plug in behind your TV into an HDMI port, turn on the TV and connect to the internet to set up.
| Size | 3.4” x 1.2” x 0.5” (86 x 30 x 13 mm) |
| Weight | 1.1 oz (44.0 g) |
| Processor | Quad-core 1.7 GHz |
| Storage | 8 GB internal |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Voice support | Yes |
| Cloud storage | Free cloud storage for digital content purchased from Amazon |
| Ports | HDMI output, micro-USB for power only |
| Audio support | HDMI audio passthrough of Dolby-encoded audio |
| TV compatibility | TVs with HDMI capable of 1080p or 720p at 60/50 Hz. |
Fitgear FG-13 Adapter 2000w
Fitgear FG-13 2000w 2.4A 3Port (2 Usb Port+1 Type C Port) International Travel Worldwide Adaptor (Black)
Description
Features & Specifications: Covers more than 150 countries with US/EU/UK/AU LED Power Indicator Dual USB Ports Built-In Safety Shutters Integrated fuse Socket Conversion All in one, light and portable, Hidden pins, pack a portable switch socket Total loading 6.3A Use only with fuse T6.3A Max power : 250V-6.3A/1575W / 110V-6.3A / 693W Input : 100-250V - 50/60Hz 0.6A Output : 5V - 2.4A ( total ) Brand: Moxom Model: MX-HC100 In The Box: Multi-Nation Travel Adapter with USB Charger
Product information
Technical Details
| Set Content | 1x Worldwide Adapter |
| Brand | Fitgear |
| Model Name | FG-13 2000w 2.4A 3Port (2 Usb Port+1 Type C Port) International Travel |
| Type | Travel Adaptor |
| Color | Black |
| Power Requirement | USB Cable |
| Style Code | FG-13 |
| Color Code | Black |
Fitgear FG-14 4in1 Adopter (Black)
The Fitgear FG-14 4in1 International Power Adapter is designed to be your ultimate travel companion, offering versatility and convenience wherever you go.
Product information
Technical Details
| Brand | Fitgear |
| Model Name | FG-14 4in1 International - Power adaptor |
| Type | Travel Adaptor |
| Color | Black |
| PowerRequirement | USB Cable |
| Style Code | FG-14 |
Fitgear FG-X7 180cm Long 360 Rotation Anti-Shake Selfie Stick Multifunction BT Shutter Tripod (Black, Supports Up to 1000 g)
Fitgear FGAX05 Handheld Pan Tilt Stabilizer Tripod
Galaxy Buds FE
₹5,999.00
Samsung Galaxy Wireless Buds FE (in Ear) (Graphite)|Powerful Active Noise Cancellation | Enriched Bass Sound | Ergonomic Design | 6-21 Hrs Play Time
Product information
Technical Details
Model Name: Galaxy Buds FE SM-R400NZAAINS/SM-R400NZAAINU Color: Graphite Headphone Type: True Wireless Inline Remote: No Connectivity: Bluetooth Headphone Design: Earbud Compatible Devices: Mobile, Tablet, Audio Player, LaptopGalaxy Buds2 Pro
₹9,999.00
Samsung Galaxy Buds2 Pro, with Innovative AI features, Bluetooth Truly Wireless in Ear Earbuds with Noise Cancellation (Bora Purple)
Product information
Technical Details
Model Name: Samsung Galaxy Buds2 Pro Color: Bora Purple Headphone Type: True Wireless Battery Life: 18 Hrs Connectivity: Bluetooth Headphone Design: Earbud Compatible Devices: Mobile, Tablet, Audio Player, LaptopGaming Phone Cooler Anti-Slip ABS Silicone Semiconductor Phone Cooler for Live Streaming for Game Lovers Black
₹799.00
About this item
- Silicone Buckle: The silicone buckle has a non slip design, and the retractable feature allows it to fit the phone seamlessly without hurting the phone
- Rapid Cooling: The radiator is a powerful vortex fan blade, the heat dissipation is not delayed, and the wide voltage drives the turbine, which truly achieves quick cooling
- Adjustable Power: The radiator has two levels of power adjustment, making your gaming journey smoother and avoiding heat and stuttering
- Widely Compatible: This radiator is compatible with most models on the market, and can be used by mobile phones with a width of 2.7 to 3.5in
- Silent Noise Cancellation: Although the radiator is powerful, it operates very quietly and will not affect your gaming experience. It is quiet and free of interference.
Technical Details
GEN Pods With 2.01 LCD Screen
Avnioo Presents All New Gen Pods Digital that comes with amazing High Quality LED Display that gives you many audio modes, Dedicated Gaming modes and many more.
Introducing the Axon A9Pro max True Wireless Earbuds, the perfect audio companion for your daily routine. With its digital display, you can easily keep track of your battery life and charging status. These earbuds feature Active Noise Cancellation technology, which blocks out unwanted background noise, allowing you to fully immerse yourself in your music or calls. The Bluetooth connectivity ensures a seamless and hassle-free experience.
Product information
Technical Details
Model Name - ANC+ENC
Color - Black
Headphone Type - True Wireless
Inline Remote - No
Sales Package - 2 Earbuds, 1 charging Case, Type - C Cable
Connectivity - Bluetooth
Headphone Design - Earbud
Accessories Included - USB Charging Cable, User Manual, Charging Case
Compatible Devices - Desktop, Laptop, Mobile, Tablet
Net Quantity - 1
Ring Light
Stand
Tripod



Adopter
Cable


Home Theatre



































