
Accessories82 products
Chargers8 products
Earphone115 products- Ipad and Tablet Cases2 products
Keychain Case Cover84 products- Lamp1 product
- Mobile Cases287 products
- Mobile Cooling Fan2 products
- New Arrival5 products
Power Bank7 products
Refubished39 products- Smart Glasses3 products
Smart Watches22 products
Speakers8 products
Streaming Sticks2 products
Wifi Routers1 product
Showing 49–52 of 52 results
realme Type-C VOOC Cable
Realme 65W Super Vooc Charge, Data Sync Fast Charging Type-C Cable Compatible for Realme XT, Realme XT 730G, Realme X2, Realme C12, Realme 6 Pro, Realme Narzo 20A, Realme 7, Realme 7 Pro
Product information
Technical Details
| Brand | realme |
| Connector Type | USB Type C |
| Cable Type | USB |
| Special Feature | Fast Charging |
| Compatible Phone Models | Realme C12, Realme XT 730G |
| Colour | white |
| Specification Met | Qualcomm |
| Wattage | 65 Watts |
| Country of Origin | India |
| Model number | USB-CABLE_03 |
| Item Weight | 40 g |
| Item Height | 50 Millimeters |
| Number of USB Ports | 1 |
S512 ROTATING PHONE STAND
The S512 Rotating Phone Stand is a compact and versatile accessory designed to hold smartphones securely while offering rotational flexibility for optimal viewing angles.
Featuring a 360° rotatable axis connecting with the base, this cell phone stand allows you to swivel your phone to any angle. You can easily share the screen with your friends while using it, and always keep the phone steady.
Technical Details
| Compatible Devices | Smartphones |
|---|---|
| Special Features | Portable, Flexible, Adjustable |
| Form Factor | Tripod |
| Mounting Type | Tabletop |
Smartwatch Charger Cable
Smartwatch charger cable for All types of smartwatches/Boat Xtend, Boat Storm, W26 W26+ W26m W55+, Noise ColorFit Pulse, Colorfit Ultra
Easily absorb your Watch by the powerful magnet and snap into place automatically. Never worry about disconnecting with power or deviating from the charger central.
Product information
Technical Details
| Connector Type | USB Type A |
| Cable Type | USB |
| Compatible Devices | Smart Watch |
| Special Feature | Lightweight Design, Fast Charging |
| Colour | black |
| Item Weight | 30 Grams |
| Connectivity Technology | USB |
| Number of Items | 1 |
| Power | 10 Watts |
| Product Dimensions | 5 x 2 x 1 cm; 30 g |
| Item model number | LST-USB2.0-W26+ |
| Item Weight | 30 g |
XIAOMI 2A Fast Charger With Cable
Charger for Xiaomi Mi 2A Charger Original Mobile Wall Charger Fast Charging Android Smartphone Qualcomm 3.0 Charger Hi Speed Rapid Fast Charger with 1.2m Micro Cable - (Black, 3.0, SH.I4)
Description
Good Charging Speeds Most Powerful - Charge any USB powered devices at top speed continuously., Indian Connectors: Made for Indian sockets, the wall charger lets you plug in without the need for an adapter and Over-current, Short-circuit and Over-temperature protect your device., Fire-resistant and hardened plastic outer shell for durability, built-in premium circuitry and microchip ensure device safety.
Product information
Technical Details
| Brand | Xiomi |
|---|---|
| Manufacturer | Xiomi |
| Model | Xiaomi Mi 2A |
| Model Name | Xiaomi Mi 2A |
| Package Dimensions | 19 x 10 x 6 cm; 130 g |
| Item model number | Xiaomi Mi 2A |
Ring Light
Stand
Tripod



Adopter
Cable


Home Theatre



























